Вихър би Партизан с хеттрик на капитана си

Вихър (Славяново) ще завърши сезона на второ място в класирането на Северозападната Трета лига след като надигра с 3:0 гостуващия му Партизан (Червен бряг). Двубоят е от 32-ия кръг от първенството. Негов герой стана капитана Константин Генков, реализирал и трите гола. Той откри резултата в 25- ата минута, когато изпревари вратаря Веселин Ганчев и засече подадената топка от Ивайло Иванов. Не бяха изминали десетина минути и след шут по диагонала на Генков стана 2:0. Той оформи хеттрика си в края на срещата след асистенция на Жюлиен Бенков. Гостите имаха претенции за дузпа в 60-ата минута за нарушение на Тони Паликрушев срещу Христо Димов. Пет минути по-късно на играещия им треньор Любомир Иванов стреля опасно от фаул, но Теодор Тодоров спаси.