Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

ЦСКА-София (U19) свали Левски (U19) от върха

ЦСКА-София (U19) победи връстниците си от Левски с 2:0 в мач от елитната юношеска група, игран на стадион "Българска армия". През първото полувреме червените на три пъти пропуснаха изгодни положения за откриване на резултата и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част домакините показаха по-точен мерник и успяха да веализират два гола. Първо Алпай Рамадан се разписа с глава след изпълнение на корнер, а малко след това и Марк-Емилио Папазов отбеялза изключително красиво попадение със страхотен изстрел от границата на наказателното поле в горния ъгъл на вратаря на сините.

Успехът изравни ЦСКА-София на петото място в класирането с отбора на Септември. Червените изостават на 10 точки от Лидера Лудогорец, но са и с два мача по-малко.

Левски пък е втори. Сините са с две точки зад разградчани, но също като червените са изиграли два двубоя по-малко.

ЦСКА-СОФИЯ U19: Ивайло Илиев (в), Александър Бучков (к), Калоян Пехливанов, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Алпай Рамадан, Данаил Стойчев, Калоян Стоилов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев, Георги Манев

ЛЕВСКИ U19: 12. Пламен Андреев, 16. Петър Войнов, 3. Костадин Илиев (к), 4. Симоне Игнатов, 17. Владимир Сиромахов, 14. Стефан Стефанов (10. Асен Митков), 20. Стелиън Георгиев, 8. Даниел Начев, 22. Ивайло Христов, 15. Богдан Костов (13. Васил Димитров), 11. Димитър Иванов (9. Николай Калинов)

снимка: cska.bg