Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Левски (Чепинци) излъга Пирин (ГД) и оцеля на Югозапад

Левски (Чепинци) стигна до минимален, но много важен успех от 1:0 над Пирин (Гоце Делчев) у дома в среща от 32-ия кръг на Югозападната Трета лига. Единственото попадение бе дело на Димитър Атанасов, който бе точен в 10-ата минута, след като излезе сам срещу вратаря и вкара топката в долния ляв ъгъл на вратата. Наставникът на гостите Димитър Крушовски заложи на повече юноши в този мач,но въпреки това през второто полувреме неврокопчани натиснаха и на практика се игра само пред вратата на домакините,но гол така и не падна.

След този мач Левски от Чепинци е 15-и в класирането с актив от 31 точки. Пирин Гоце Делчев остава на 8-ма позиция с 45 пункта. В следващия кръг Пирин приема у дома ФК Кюстендил,а Левски Чепинци гостува в Банско.