Вихър не успя да пробие Дреновец

Вторият в класирането на Северозападната Трета лига Вихър (Славяново) и гостуващия му Дреновец завършиха 0:0 в мач от 30-ия кръг от първенството.

Севлиево удари високомерен Павликени

Най-интересно беше в 67-ата минута, когато капитанът Константин Генков центрира, а Ивайло Емилов Иванов, плонжирайки насочи топката с глава в мрежата. Реферът обаче не зачете попадението. През целия мач домакините натискаха, но съперникът им, верен на дефанзивната си тактика, допусна много малко грешки.

При една от тях в 44-ата минута Любомир Борисов стреля с глава, но във вратаря Юлиян Весков. Преди това Генков и Светлин Златарев отправиха опасни удари. След почивката имаше няколко суматохи пред вратата на гостите, но те не доведоха до нищо.