Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Дреновец с поредена победа на своя стадион

Съставът на Дреновец постигна четвърти пореден успех на своя стадион “Арена Дреновец” в Северозападната Трета лига. Тимът на Стефан Стефанов надви с 1:0 Локомотив (Дряново) в сблъсък от 29-ия кръг. Единственото попадение беше дело на Георги Стоянов в 70-ата минута. Така домакините нямат допуснат гол на своя стадион от 14 март, когато завършиха 3:3 с лидера Левски (Лом). След равенството със “сините” последваха победи над Първа атомна, Трявна, Севлиево и днес над Локо (Дряново), в които вратата на Дреновец остана “суха”.

"Жълто-черните” се изкачиха на девето място с 41 точки, като изпревариха именно играчите на Пламен Обрешков, които прекъснаха серията си от две поредни победи и вече са 11-и с 39 точки.