Барокко спря победната серия на Локо (Пд)

Финалистът за Купата на България при жените Барокко спря победната серия на Локомотив (Пловдив) в мач от 19-ия кръг на Женското първенство SWISS Capital League. Двата отбора завършиха 1:1 след попаденията на Виктория Михайлова в 77-ата минута, която даде аванс на домакините, и Диана Атанасова в 88-ата минута.

НСА мина без проблем през Пирин лейдис

По този начин “черно-белите” спряха серията си от девет поредни победи без допуснат гол в шампионата и вече изостават на пет точки от шампиона НСА, който е лидер с 57 точки. Интересното е, че от 18 мача футболистките на Локомотив бяха допуснали едва два гола, които паднаха в дербито с НСА (0:2), което си остава и единствената загуба на клуба. Днешното равенство пък е първо за сезона пловдивчанките.

Драма и нерви във втория полуфинал за Купата на България при жените

Намиращият се в страхотна форма състав на Барокко пък продължи отличното си представяне тази пролет. Тимът е на седмо място с 28 точки.