Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Балкан в 15-и пореден мач без загуба на Югозапад

Тимът на Балкан (Ботевград) продължи положителната си серия без поражение в Югозападната Трета лига. Тимът на Иван Редовски завърши 0:0 при визитата на Надежда (Доброславци). Двубоят беше от 17-ия кръг, който вече няколко пъти бе отлаган. Гостите завършиха мача с човек по-малко, тъй като Димитър Руйчев бе изгонен в 70-ата минута. Въпреки това "зелените" търсеха победата през по-голямата част от мача, а накрая и попадение на Петър Василев бе отменено поради нарушение в атака.

Това е 15-и пореден мач от първенството, в който балканци не познават поражението. Отборът остана на пето място с актив от 50 точки. Надежда е на 14-то място с 29 точки.