Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Уулвърхамптън изпрати Шефилд Юнайтед в Чемпиъншип

Отборът на Уулвърхамптън изтръгна победа с 1:0 у дома над последния в класирането в Премиър лийг тим на Шефилд Юнайтед в двубой от 32-ия кръг. С успеха "вълците" събраха 41 точки и вървят на 12-ото място във временното класиране, докато съперникът им остана закотвен на дъното с едва 14 и ще изпадне. Шест кръга преди края на сезона Шефилд Юнайтед изостава от спасителната 17-а позиция на 19 точки и дори да спечели всичките си срещи, няма да се спаси.

Домакините изковаха успеха си през втората част. В 60-ата минута Адама Траоре показа добър поглед върху играта и намери с идеален пас Вилиан Жозе, който порази вратата на гостите. Резултатът се запази до края и така Уулвърхамптън записа втори пореден успех в първенството след победата с 1:0 като гост на Фулъм.