Спартак подчини Дреновец в Плевен

Спартак (Плевен) спечели с 1:0 срещу Дреновец в мач 26-ия кръг на Северозападната Трета лига.

В 75-ата минута Андриян Димитров нахлу и стреля в гредата, а при добавката на Петьо Игнатов топката спря в мрежата на гостите. През първата част домакините повече атакуваха, но съперникът им се бранеше успешно. Александър Младенов и Любомир Христакиев пропуснаха да открият резултата.

Голмайстори, резултати и класиране след 26-ия кръг на Северозападната Трета лига

Веднага след почивката Мирослав Антонов също пропиля добра възможност. В 60-ата минута Младенов уцели гредата. Напрежението се покачи в последните секунди, когато след изпълнение на фаул Ивайло Иванов изпревари плевенските защитници и насочи топката в мрежата. Буквално след центрирането рефера обаче свири нарушение в нападение и голът не беше зачетен. Гостите протестираха, решението, но напразно.