Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Вихър постигна очакван успех над Локо (Дряново)

Вторият в класирането на Северозападната Трета лига Вихър (Славяново) спечели с 2:0 срещу Локомотив (Дряново) в мач от 25-ия кръг на първенството. Селекцията на Николай Боянов имаше пълен контрол на терена през всичките 90 минути. Трудно обаче пробиваха защитния вал на гостите, които нито веднъж не застрашиха славяновската врата.

Резултати, голмайстори и класиране след 25-ия кръг на Северозапад

Едва след 35 минути игра нулевото равенство падна. Ивайло Иванов беше най-съобразителен и откри резултата при продължителна суматоха пред дряновската мрежа. Капитанът Константин Генков пък тресна гредата в 56-ата минута. Йоан Петков реализира второто попадение в 83-ата минута след подаване на Милен Тодоров. Двамата голмайстори и Цветан Петров пропуснаха да се разпишат по още веднъж.