Вход / Регистрирай се

България изпраща четирима гимнастици на Европейското в Базел

България изпраща четирима гимнастици на Европейското в Базел

България ще участва с четирима състезатели на европейското първенство по спортна гимнастика за мъже и жени в Базел (Швейцария). Надпреварата ще се проведе от 21 до 25 април. В отбора са включени Дейвид Хъдълстоун, Йордан Александров, Димитър Димитров и Теодор Трифонов.

Хъдълстоун имаше контузия на рамото, но вече е по-добре.

При жените няма да има българска представителка.

"Ще участваме с четирима състезатели при мъжете. Дейвид вече се чувства по-добре. Постоянно правим контролни. Но до заминаването може да се променят нещата", каза специално за БТА президентът на БФГимнастика Красимир Дунев.

Отборът ще пътува за Базел на 18 април.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Гимнастика

Виж всички