Олимпиакос не спира да тероризира конкуренцията (видео)

Шампионът Олимпиакос още веднъж показа, че е с класи над съперниците си в гръцкото първенство. Отборът от Пирея изнесе истинска лекция на най-сериозния си конкурент в последните години ПАОК и го победи с 3:0. По този начин "червено-белите" вече имат преднина от 12 точки пред втория Арис.

В деня, в който обяви привличането на японската звезда Шинджи Кагава, ПАОК се сблъска със суровата действителност. Тимът от Солун не оказа никаква съпротива на Олимпиакос и можеше да загуби и с по-неприятен резултат.
Юсеф Ел Араби вкара първия гол за домакините в 50-ата минута след добро подаване на Андреас Букалакис. В 77-ата Ел Араби асистира на Мохамед Камара и той  покачи на 2:0, не без помощта и на вратаря на ПАОК Живко Живкович. Третото попадение беше дело на Мариус Врусай в 89-ата минута.

ПАОК остана на 4-о място, но на цели 15 точки зад Олимпиакос. Пред "двуглавите орли" е АЕК, който изненадващо загуби с 0:2 от ПАС Янина.