Тодоров: Не мога да повярвам колко сме наивни, не знам колко още ще издържа

Венци Стефанов за феновете на Левски: Безобразие! Защо не стояха по дърветата?

Старши треньорът на Левски Георги Тодоров остана крайно разочарован от загубата на сините от Славия в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Двубоят завърши 1:0 в полза на домакините от "Овча Купел" след гол на Калоян Кръстев.

"Загубихме точно за 1 минута мача. Толкова наивни да сме, не мога да повярвам. Вместо да вкараме гол, получихме и червен картон, който ще ни тежи. След това с 10 човека не успяхме да вкараме. С излизането на Боби Цонев трудно бележим. Трябва нещата да се променят, но казах, че започва тежко време.
Славия отново удари Левски (видео+галерия)
Почти всеки мач допускаме грешки. Трябва време да се обиграе отборът, но не знам до колко аз ще изтърпя. Толкова работа и усилия хвърляме, а това трябва да се покаже на терена. Днес, както и в Пловдив, загубихме по наивен начин. Не мисля, че е липсвала агресия, а майсторство и опит. Аз не мога да отговарям вместо Живко Атанасов защо е направил тази глупост. Мисля, че днес Мартин Районов игра добре, но ако с братята Цоневи и Спирингс играхме така, че искаме да задържаме топката в средата на терена, сега ще трябва да променим подхода, иначе ще допускаме грешки, с които да ни наказват.

Защо Стаси Иванов отсъства, това е въпрос между него и клуба, най-малко аз искам да коментирам. На Андриан не му беше най-удобната позиция. И Стивън още игрово не е в това състояние, в което азискам да бъде. Предпочетох да играе Краев, а в средата на терена да има малко повече стабилност, но тази минута са оказа фатална, когато падна гола.

Ако Левски не победи Партизан (Червен бряг) ще е трагично. Ще вземат участие играчи, които по-рядко попадат в състава. Надявам се да отбележим голове и да зарадваме феновете. На физическо ниво момчетата са добре, виждате и с 10 човека надиграхме Славия. По отношение на опита и майсторството обаче трябва още да се работи.

Не съм доволен от Паулиньо, особено първото полувреме, както и от други. Факт е, че откакто стана контузията му преди две години, той промени качеството си на игра и не показва и 30% от това, което може", заяви Тодоров.