Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Николов: Видя се, че сме по-добър отбор от Вихрен

Кюстендил свали Вихрен от първото място (видео+галерия)

Треньорът на Кюстендил Николай Николов бе много доволен от успеха с 1:0 над Вихрен (Сандански) от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига. Той заяви, че целта е влизане във Втора лига, но трябва да се мине през много отбори, за да бъде постигната.

"Отборът на гостите е доста добър тим, съставен от играчи предимно от професионалния футбол. През първото полувреме се опитахме да се надиграваме тактически, но след почивката тръгнахме по-смело и нещата се получиха. На почивката си казахме, че гостите не са нищо особено, а ние сме с класа над тях. Нещо, което се видя през второто полувреме. Момчетата си повярваха и резултатът срещу Вихрен е налице. Този мач е трамплин за самочувствието на нашия клуб. Всички се радваме на победата, хората се радват, имаше доста фенове на стадиона.

Не разбрах защо изгониха наш играч, че загрявали там. На кой пречеха? Ако са стъпили на терена тогава съм съгласен със съдията. Все пак трябва да гледам хубаво, че не съм наясно.

61 Кюстендил - Вихрен
Може би, след като поведохме, отборът на гостите вдигна оборотите, тъй като се опита да се върне в мача. Получиха се доста единоборства. Трудно се задържа топката и така се накъса играта. От самото начало съм заявил, че искам да постигнем тази цел да играем във Втора лига. Победихме Вихрен сега, но има още много отбори, трябва да минем през всичките. Ще видим накрая дали ще я постигнем тази цел", заяви Николов пред