Здравко Лазаров: Не се игра футбол след гола, но така е в България

Кюстендил свали Вихрен от първото място (видео+галерия)

Наставникът на Вихрен (Сандански) Здравко Лазаров коментира загубата с 0:1 от Кюстендил в 10-ия кръг на Югозападната Трета лига. Бившият национал изрази разочарование, че последните 25 минути не се е играл футбол на стадион "Осогово".

"Една грешка от наша страна доведе до този гол. Преди това мачът беше равностоен с повече борба. Вече след гола нямаше футбол през последните 25 минути. Бяха едни разправии, едни глупости, просто нямаше футбол. Дават картон и седем минути се разправят. Така е в България. Казах на момчета на полувремето, че трябва да сме по-внимателни през първите 5-10 минути, тъй като ще се хвърлят в атака. Допуснахме много нелеп гол. Честитя победата на Кюстендил. Момчетата си играха, победиха ни заслужено. Указанията бяха да стъпим здраво, да излезем по-напред след почивката. Беше ясно, че ще се хвърлят в атака. Мисля си, че ако бяхме задържали резултата 0:0, накрая можехме и да победим.

След гола нямаше футбол. Няма какво да коментирам, като последните 25 минути не се игра. Сега идва мач с Оборище и нашата работа е да вдигнем момчетата, за да спечелим мача", коментира Лазаров пред Sportal.bg.