Акрапович: Жал ми е, че не вкарахме поне 2-3 гола на Лудогорец, срещу Тотнъм ще разберем силата си

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович направи интересен коментар след поражението с 1:3 от Лудогорец в Разград. Специалистът е на мнение, че смърфовете са имали 4-5 стопроцентови положения и му е жал, че не са отбелязали поне 2-3 гола.

Също така Акрапович разкри, че Локо няма да рита топката срещу Тотнъм в четвъртък, а ще се опита да гради комбинации.

“Можем да съжаляваме. През първото полувреме имахме 4-5 100-процентови положения. Жал ми е, че не вкарахме поне 2-3 гола. Много ми е трудно да обяснявам защо и как не успяхме.

През второто полувреме имахме проблеми със скоростта и умората.

Играем последователно срещу Лудогорец и Тотнъм. Казах на играчите да не се притесняват, защото никой не очаква някакви сензационни неща. Искаме да направим нещо хубаво.

Пожелах си да играем с Тотнъм. Такова нещо може да се случи един, два или три пъти. Такива мачове ти дават самочувствие. Този двубой ще е добра основа за момчетата.

Срещу Тотнъм ще разберем силата си. Каква ни е скоростта и дали можем да се оправим. Това е нещо уникално. Жал ми е, че няма да има атмосфера, да слушам 90 минути “Само Локо!”, но такава е ситуацията.

Искам да играем футбол, да комбинираме, да покажем нашия стил. Не искам да ритаме топката. Това показахме и днес”, коментира Акрапович.