Локомотив (Пловдив) отнесе "чуковете" в контрола (видео+галерия)

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Миньор (Перник) завършиха при резултат 3:0 в контролна среща, която се проведе в Самоков. Попаденията за "черно-белите" реализираха Петър Витанов (30), Кристиан Илич (43) и Кенан Муслимович (67).

41 Локомотив (Пловдив) - Миньор (Перник)
Първата по-любопитна ситуация в проверката дойде чак в 20-ата минута, когато атакуващият футболист на "смърфовете" Лукас Салинас отправи удар от границата на наказателното поле, но топката попадна право в ръцете на стража на "чуковете". Секунди по-късно Георги Минчев също опита шут от дистаниция, но коженото кълбо прелетя далеч над целта.
Опитите на Локомотив да се разпишат от далечна дистанция продължиха. В 28-ата минута Петър Витанов шутира силно, но на около два метра от очертанията на вратата.
В 30-ата минута играчите на Локомотив (Пловдив) откриха резултата. В автор на попадението се превърна Петър Витанов. Гомиз насочи топката към халфа на "черно-белите", който не пропусна от близка дистанция да отбележи във вратата на Алекс Георгиев.
В 43-ата минута "жълто-черните" направиха поредица от грешки, като от тях се възползва Кристиан Илич, който вкара много красив гол. Той се разписа с шут в горния десен ъгъл.
Малко след подновяването на играта Андреас Васев можеше да намали резултата, но фланговият футболист не успя да се разпише от близка дистанция. В 59-ата минута Даниел Гогов отправи силен удар, но право в ръцете на Илко Пиргов.
В 67-ата минута Локомотив направи бърза контраатака, която завърши с попадение в мрежата на "чуковете". В голмайстор се превърна резервата Кенан Муслимович.
В 76-ата минута Михайлов бе много близо до попадение, младият футболист шутира по земя, но опитът му премина на сантиметри от целта. До края на срещата не се случи нищо интересно и проверката завърши без нови попадения.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) - МИНЬОР (ПЕРНИК) 3:0