Червен картон, пропусната дузпа и победа за Локо Сф в Турция

Тимът на Локомотив (София) победи Локомотив (Тбилиси) с 2:0 в контролна среща, играна по време на зимния подготвителен лагер на двата отбора в Турция. В 26-та минута след изпълнение на ъглов удар топката попадна на другия фланг в Даниел Пеев, който центрира и Крум Бибишков с глави изпрати топката в мрежата на Ткемалдзе - 1:0 за Локомотив. А четири минути по-късно "железничарите" поведоха с 2:0, като отново отлична проява имаше Пеев, който от пряк свободен удар от около 23-24 метра изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Ткемаладзе.

Второто полувреме също донесе немалко емоции. В 69-та минута Марчо Дафчев получи директен червен картон, след като спря непозволено откъсващ се грузински футболист. В следващата минута бе отсъдена дузпа в полза на играчите на Емил Велев за игра с ръка в наказателното поле на грузински защитник, но от бялата точка Антонио Павлов пропусна, по-точно - грузинският вратар спаси удара му.