Юношите на Черноморец с две победи

След като представителният тим на Черноморец записа победа като гост с 3:2 срещу тима на Пирин Гоце Делчев, елитните юношески формации също се поздравиха с успехи. 17-годишните възпитаници на треньора Николай Кръстев победиха като гост тима на Локомотив София с 2:0. Головете отбелязаха Мартин Иванов и Иван Тодоров. С актив от 3 точки бургазлии заемат 11-то място във временното класиране. В следващия, 4-ти, кръг "акулите" гостуват на Видима Раковски. Срещата е на 4-ти септември (сряда) от 16:00 часа.

Юношите до 19 години също записаха категорична победа. Вчера момчетата на треньора Малин Орачев победиха тима на Спартак Варна с 3:0.

"Акулите“ имаха тотално надмощие над своя съперник през целия мач и единствено многото пропуски ги лишиха от още по-изразителен резултат. Ахмед Ахмедов отбеляза първия гол в 26-та минута. Георги Бинев и Стойчо Стоев пък оформиха крайното 3:0 през втората част. Гостите от Варна играха близо 60 минути с човек по-малко, тъй като стражът им беше изгонен с директен червен картон за удар без топка.

След този мач  юношите старша възраст на Черноморец имат в актива си 3 точки и заемат 7-мо място във временното класиране. В следващия, 4-ти, кръг „акулите“ приемат тима на Светкавица Търговище. Двубоят е на 1-ви септември (неделя) от 16:00 часа.