Динамо (М) се добра до равенство срещу Краснодар (видео)

Отборът на Динамо (Москва) се добра до равенство в срещата от 5-ия кръг на руската Премиер лига срещу Краснодар. Домакините първи стигнаха до откриване на резултата в 10-ата минута чрез Вандерсон, но в 83-ата минута Андрей Панюков възстанови равенството. Цял мач за "зелените" пък записа бившият халф на Левски Жоазиньо.

Краснодар взе преднина в срещата още в 10-ата минута, когато Вандерсон получи пред наказателното поле, финтира защитник и мушна във вратата. Бразилецът имаше още един страхотен шанс в 70-ата минута, когато негов удар от близо се отби от гредата. В 83-ата минута обаче гостите възстановиха равенството като Панюков с глава простреля вратата за крайното 1:1.

Така двата тима прибавиха по една точка в актива си и Краснодар има 5 и заема 11-ото място в таблицата. Динамо пък е 6-ти с 8 точки.