Локомотив (Пловдив) победи Пирин (Гоце Делчев) в контрола в Разлог

Локомотив (Пловдив) победи Пирин (Гоце Делчев) с 3:1 в контролна среща по футбол, играна в Разлог. Герой на мача и автор на два гола стана бразилският нападател Габриел Ду Кармо, който е на проби в пловдивския отбор.

Още в третата минута след пас на Мартин Камбуров топката попадна в Здравко Лазаров, който от точката на дузпата изпрати топката в мрежата на Абди Абдиков - 1:0 за Локомотив (Пловдив). Само след две минути обаче Пирин (Гоце Делчев) изравни с гол от дузпа, изпълнена точно от Любомир Витанов. Дузпата бе отсъдена за нарушенание в наказателното поле на Йордан Господинов срещу Вселин Мирчев.

В 16-та минута Габриел ду Кармо бе намерен в наказателното поле, бразилецът се освободи майсторски от защитник на Пирин и с точен удар направи резултата 2:1 за Локомотив. А в самия край на първото полувреме след отличен пас на  ветерана Мартин Камбуров бразилецът Габриел Ду Кармо отбеляза втория си гол и оформи крайния резултат в мача - 3:1 за Локомотив.