Славия започна с победа лятната подготовка (видео)

Славия победи с 2:0 Сливнишки герой в първата си контрола от лятната подготовка. Мачът се игра в Самоков и беше неофициален дебют на новия старши треньор Асен Букарев. Каращият проби централен защитник Кристиан Узунов откри резултата в 17-ата минута, а втория гол реализира резервата Радослав Василев в 71-ата минута.

Новите попълнения Александър Александров и бразилците Фернандо да Силва и Диего Невеш започнаха като титуляри, а Христо Янев влезе като резерва. Така четиримата записаха първи минути с "белия" екип. Привлеченият от Левски вчера Милен Василев не участва в срещата.

Славия е на лагер в Боровец до 22 юни, като следващата проверка все още не е уточнена.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg