Николай Митов: Трябваше да си решим мача по-рано

Старши-треньорът на Левски Николай Митов изрази задоволство от днешната трудна победа на тима над Миньор (Перник) с 2:1, но сподели, че има забележки към играта на своите футболисти.

"Стигнахме до победата трудно, в последното минута. Трябваше да си решим мача много по-рано, не трябваше да чакаме 90-ата мин. Имам забележки към играта, но това ще кажа на моите футболисти. Но ги поздравявам за волята и характера, които
показаха. Победата си е победа. През първото полувреме малко не ни достигаше, за да водим с 3-4 гола. Прибързвахме с извеждащия пас, стреляхме в неподходящ момент. Трябва това да подобряваме. Не е имало подценяване, просто има и такива мачове. Бях уверен, че ще спечелим. Мачът е 90 минути, а има и добавено време.
Вярвам на футболистите. Те са на земята, аз ги свалям на нея. Не се притесняваме от това. Щом взимаме точките в 90-та минута е ясно, че имаме и добра подготовка. Не съм пестил никого и не съжалявам за състава, на който заложих. Аз взимам решенията и аз нося риска", сподели Митов след мача.