Женско футболно първенство: НСА - Дунав (Русе) 4:0 /почивка/

Трудно ще бием Левски с такова съдийство, жалва се треньорът на Локо (Пд)

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Стефан Генов обвини рефера Радан Мирянов за загубата от Левски с 0:1. Основното недоволство на "черно-белите" е свързано с отмененото попадение в началото на първото полувреме. "Абсолютно чист гол, гледах повторението. С такова съдийство трудно можем да бием Левски. На полувремето казах на арбитъра да прилага еднакъв критерий при жълтите картони. Иначе изиграхме един доста добър мач. Имахме превес през цялото време, особено през второто полувреме. Натикахме съперника в неговата половина, но не успяхме да вкараме гол", коментира Генов.

Снимка: Марин Маринов/Sportal.bg