Стоук измъкна важен успех над Норич (видео)

ОТборът на Стоук Сити стигна до важен успех над Норич с 1:0 на своя стадион "Британия" в среща от 35-ия кръг в Премиър лийг. След тази победа домакините могат да се чувстват доста сигурни за оцеляването си елита четири кръга преди края на сезона.

Единственото попадение в мача падна в самото начало на второто полувреме. В 46-ата минута Питър Крауч свали с глава една дълга топка към Чарли Адам, халфът напредна с нея, елиминира защитник и с техничен удар отбеляза за 1:0, като този резултат се запази и до края на мача.

Така Стоук Сити събра актив от 40 точки и се изкачи до 12-ото място в класирането. Норич пък вече е 14-ти с 38 точки.