Пълната програма в "А" група по дати и часове - ето кога ще се реши титлата

Пълната програма в "А" група по дати и часове - ето кога ще се реши титлата

Българският футболен съюз обяви програмата в "А" група до края на шампионата по дати и часове. Вече стана известно, че дербито Левски - ЦСКА е на 27 април от 16,00 ч. Битката между втория в момента тим на "сините" и лидера и шампион Лудогорец е насрочена за 18 май от 20,00 ч. Именно в тази среща най-вероятно ще се реши кой ще спечели златото тази година.

Ето пълната програма в "А" група до 30-ия кръг:

м. Април

ХХ кръг – 17.00 часа

06.04/събота/

Ботев Вц – ЦСКА 15.00 TV7

Славия - Пирин ГД

Етър 1924 - Локомотив Сф

Миньор Пк - Локомотив Пд

Ботев Пд - Черно море 17.00 Нюз 7

Черноморец Бургас – Монтана 19.00

07.04/неделя/

Левски – Берое 16.00 БНТ

Лудогорец – Литекс 18.00 Нюз 7

ХХІ кръг – 17.00 часа

09.04/вторник/

Локомотив Сф – Славия 17.00 Нюз 7

10.04/сряда/

Пирин ГД – Левски 16.00 БНТ

Локомотив Пд - Ботев Вц

Черно море - Монтана

Миньор Пк – Черноморец Бургас

Литекс - Етър 1924

Берое - Ботев Пд 18.00 Нюз 7

11.04/четвъртък/

ЦСКА – Лудогорец 19.00 TV7

ХХІІ кръг – 17.00 часа

13.04/събота/

Левски - Локомотив Сф 15.00 TV7

Ботев Пд - Пирин ГД 17.00 Нюз 7

14.04/неделя/

Славия – Литекс 15.00 БНТ

Монтана - Берое

Етър 1924 – ЦСКА 17.00 Нюз 7

Ботев Вц - Миньор Пк

Черноморец Бургас - Черно море 19.00

15.04/понеделник/

Лудогорец - Локомотив Пд 18.00 Нюз 7

Купа „България” 1/2финали (1-ви срещи)

17.04 /сряда/

Левски - Локомотив Сф 17.45 БНТ

18.04/четвъртък/

Славия – Берое 15.30 БНТ

ХХІІІ кръг – 17.00 часа

20.04/събота/

Литекс - Левски 15.00 ТВ 7

Локомотив Пд - Етър 1924

Ботев Вц – Черноморец Бургас

Локомотив Сф - Ботев Пд 17.00 Нюз7

21.04/неделя/

Миньор Пк – Лудогорец 14.00 Нюз7

ЦСКА – Славия 15.45 БНТ

Пирин ГД - Монтана

Берое - Черно море 19.00

Купа „България” 1/2 финали (срещи реванш)

24.04 /сряда/

Локомотив Сф – Левски 15.30 БНТ

25.04/четвъртък/

Берое – Славия 17.30 БНТ

ХХІV кръг- 17.00 часа

27.04/събота/

Левски – ЦСКА 16.00 ТВ 7

Лудогорец - Ботев Вр 18.00 Нюз 7

28.04/неделя/

Ботев Пд – Литекс 15.45 БНТ

Славия - Локомотив Пд

Етър 1924 - Миньор Пк

Черно море - Пирин ГД

Монтана - Локомотив Сф

Черноморец Бургас – Берое 18.00 Нюз7

м. Май

XХV кръг – 18.00 часа

02.05/четвърт./

Локомотив Сф - Черно море 15.30 Нюз7

Локомотив Пд – Левски 17.30 БНТ

Миньор Пк - Славия

Пирин ГД - Берое

03.05/петък/

Лудогорец – Черноморец-Бургас 16.30 ТВ 7

Ботев Вц - Етър 1924

04.05/събота/

Литекс – Монтана 18.00 Нюз 7

ЦСКА - Ботев Пд 20.00 ТВ 7

XХVI кръг – 18.00 часа

06.05/понед./

Левски – Миньор 18.00 Нюз7

07.05/вторник/

Монтана – ЦСКА 15.30 БНТ

Славия - Ботев Вц

Етър 1924 – Лудогорец 18.00 Нюз7

Берое - Локомотив Сф 20.00

Черноморец Бургас - Пирин ГД 20.00

08.05 /сряда/

Ботев Пд - Локомотив Пд 17.00 ТВ 7

Черно море – Литекс 18.00 Нюз 7

XХVII кръг – 18.00 часа

10.05/петък/

Ботев Вц – Левски 18.00 НЮЗ7

Локомотив Сф - Пирин ГД

11.05/събота/

Лудогорец – Славия 15.30 БНТ

Литекс – Берое 18.00 Нюз 7

ЦСКА - Черно море 20.00 ТВ 7

13.05 /понед./

Миньор Пк - Ботев Пд 18.00 Нюз 7

Локомотив Пд - Монтана

Етър 1924 – Черноморец Бургас

15.05/сряда/

Купа „България”  Финал – 17.30 часа

XХVIII кръг – 18.00 часа

18.05/събота/

Ботев Пд - Ботев Вц 17.30 НЮЗ 7

Славия - Етър 1924

Черно море - Локомотив Пд

Монтана - Миньор Пк

Черноморец Бургас - Локомотив Сф 20.00

Левски – Лудогорец 20.00 ТВ 7

19.05 /нед/

Берое – ЦСКА 15.45 БНТ

Пирин ГД – Литекс 18.00 Нюз7

ХXIХ кръг – 18.00 часа

22.05/сряда/

Славия – Черноморец Бургас

Етър 1924 - Левски

Лудогорец - Ботев Пд

Ботев Вц - Монтана

Миньор Пк - Черно море

Локомотив Пд - Берое

ЦСКА - Пирин ГД

Литекс - Локомотив Сф

XХХ кръг – 18.00 часа

25.05/събота/

Черноморец Бургас - Литекс

Локомотив Сф - ЦСКА

Пирин ГД - Локомотив Пд

Берое - Миньор Пк

Черно море - Ботев Вц

Монтана - Лудогорец

Ботев Пд - Етър 1924

Левски - Славия

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти