Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Равенства за Купата на краля

Осасуна успя да преодолее дефицит от три гола и стигна до равенство 3:3 срещу Малага в мач от турнира за купата на Испания по футбол. С това отборът от Памплона взе аванс в головете преди реванша между двата тима. Малага поведе с 3:0 рано през втората част на мача, но нападателят Роберто Торес намали резултата със страхотен удар отдалеч в 57-та минута. Той подаде на Ману Омву за втория гол в полза на Осасуна само четири минути по-късно и гостите придобиха нужното самочувствие, за да стигнат поне до изравняване в мача. Точно тогава обаче Раул Лое получи червен картон и изостави своите съотборници, които обаче не рухнаха психически и стигнаха до изравняването в 78-та минута с попадение на Емилиано Арментерос. Малага също завърши мача с човек по-малко, след като Игнасио Камачо беше изгонен в 84-та минута за нарушение срещу Жордан Лотиес. Ответната среща е на 17 декември.
В друг мач от същата фаза на надпреварата Реал (Хаен) и Еспаньол изненадващо също не излъчиха победител, завършвайки 2:2. Реваншът е на 19-и.