Черноморец е на полуфинал за купата при юношите

Футболната  академия на Черноморец-Бургас излъчи полуфиналист в турнира за купата на БФС при юношите. Старшата формация на „акулите“ преодоля тима на Дунав Русе с 2:1 на четвъртфиналите, и стана единственият отбор на „акулите“, който продължава напред в надпреварата. Срещата се игра на градския стадион в Поморие. Победните попадения отбелязаха Антон Атанасов и Даниел Андреев. Момчетата на треньора Николай Кръстев очакват оттук нататък жребия за полуфиналите, който ще се състои в началото на новата година.

Другата формация на Черноморец от набор 1998, отпадна  в четвъртфиналните срещи от турнира. Възпитаниците на треньора Тодор  Койчев загубиха като гост на ЦСКА с 2:1 и въпреки това, затвърдиха достойното си представяне в надпреварата.