Вратарска грешка подари победа на Сент Етиен в Ница

Отборът на Сент Етиен победи с 1:0 като гост Ница в мач от 14-ия кръг на Лига 1. Единственото попадение бе дело на Мевлют Ердинч в 23-ата минута. Тогава турчинът се възползва от груба грешка на вратаря Лука Веронес. Неманя Пейчинович върна топката към младия страж, който не успя да си я спре и позволи на нападателя да го надбяга, след което да вкара на празна врата. До края на мача Ница наложи тотален натиск, но при липсата на голмайстора на тима Дарио Цвитанич, нямаше кой да го материализира.

При това положение Сент Етиен се изкачи на шесто място в класирането с актив от 21 точки. Ница пък записа четвърта поредна загуба и вече е на 13-о място със 17.