Русия взе победата срещу Унгария (видео)

Националите на Русия постигнаха победа за самочувствие срещу Унгария с 2:1 в контрола, играна няколко дни след загубата с 0:1 от Австрия в евроквалификациите, която разклати позициите на Фабио Капело като селекционер.

Първото полувреме на стадион "Групама Арена" завърши без гол. Всичко интересно в мача се случи след почивката. В началото на втората част Сергей Игнашевич беше намерен почти на голлинията от Александър Самедов и откри. В 80-ата минута Александър Кержаков удвои, след като Алан Дзагоев го изведе само пред стража на домакините. В самия край на мача унгарците стигнаха до почетно попадение чрез Неманя Николич, който порази вратата на Юрий Логидин от около 10 м.

На трибуните имаше само 42-ама руски фенове, тъй като голяма част от привържениците не успяха да си купят билети. Те бяха дразнени от унгарците със скандирания "Украйна", на които отвръщаха незнайно защо с "Косово е Сърбия".