Дерменджиев: Момчетата не са роботи

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев защити своите футболисти за неубедителното им представянето от началото на първенството. Днес шампионите отново започнаха с ранен пасив срещу Хасково, но успяха да стигнат до победа с 3:1.

"Не мисля, че бе толкова трудно първото полувреме. Просто така се разви мача. Попадението смути футболистите. Резултатът в края можеше да е много по-голям, но няма значение. Важно бе след почивка да влезем в ритъм. Сега ни предстои нов важен мач в сряда.

В крайна сметка момчетата не са роботи. Преходът от вътрешно първенство към Шампионска лига води до емоционално изчерпване. Около 20% мислят за мача, който играят и около 80% за Шампионска лига. Този турнир е много голям дразнител, който ги изчерпва", каза Дерменджиев.