Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Велев: При дузпата съдията не отсъди правилно

Треньорът на Хасково Емил Велев остана доволен от представянето на своя отбор при загубата с 1:3 от Лудогорец в Разград. Срещата бе официален дебют за Кокала в новия му тим.

"След гола играхме много прибрано. Опитахме се да стигнем до още положения. Жалко, че ни вкараха в края на полувремето. Мисля, че при дузпата съдията не отсъди правилно. Моци също държеше нашия състезател. Не издържахме през второто полувреме, но все пак играем срещу най-добрия отбор в България. Все пак съм оптимист за бъдещето. Притеснително е, че допускаме толкова голове след статични положения. Ще гледаме да оправяме тези неща.

Срещу Марек трябва да сме още по-добри. Днес видях доста хубави неща, дори затруднихме Лудогорец в първите двайсетина минути", каза Велев.