Два бързи гола и равенство между Цюрих и Борусия (М) (видео)

Отборите на Цюрих и Борусия (Мьонхенгладбах) не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от група "А" на Лига Европа. Мачът в Швейцария завърши 1:1, като така двата тима продължават да нямат успех на сметката си в турнира през този сезон.

Съперниците си вкараха два бързи гола в средата на първото полувреме. Първо в 23-ата минута Етунди откри резултата за домакините засичайки отлично центриране на Марко Шьонбахер. Радостта на швейцарците обаче бе кратка и само две минути по-късно Макс Крузе напредна по крилото и намери Хавард Нордвайт пред наказатлното поле, а той със силен удар възстанови равенството 1:1, което са се запази и до края на мача.

Така Цюрих записа първа точка в актива си в гупата, но става последен в класирането. Борусия пък има две точки и е на предпоследното място.