Видима-Раковски удари Бдин (Видин)

Видима-Раковски (Севлиево) победи с 3:1 коравия Бдин (Видин) в среща от 2-ия кръг на Северозападна В група. Открит атакуващ футбол с доста голови ситуации пред двете врати наблюдаваха близо 300 зрители на стадиона в Севлиево.

Успехът на домакините обаче бе напълно заслужен. Първото попадение падна едва секунди преди почивката. Реализира го нападателят на Видима – Альоша Илиев. Натискът на севлиевци продължи и през втората част. В 71-ата минута Йоан Петков накара за втори път в мача вратарят на гостите Христо Матев да извади топката от мрежата си.

Малко след това обаче интригата се върна след попадението на Цветомир Тодоров. Секунди след това севлиевският треньор Мартин Дойчев пусна в игра Стоян Гинчев. Още с първото си докосване на топката резервата вкара гол за крайното 3:1.
Така Видима-Раковски събра пълен актив от 6 точки след първите два кръга.