Моя: Не мисля да съм резерва в Атлетико

Моя: Не мисля да съм резерва в Атлетико

Новото попълнение на Атлетико Мадрид Мигел Анхел Моя беше представен на "Висенте Калдерон". "Искам да благодаря на президента и ръководството за хвърлените усилия", заяви идващият от Хетафе.

"Още не съм говорил с Диего Симеоне, той заслужава почивка. Ще го сторим на първата тренировка и ще говорим за моята роля. Сега това не е важно", сподели той.

"Не зная дали ако Куртоа остане в Челси, ще е добра или лоша новина. Идвам, за да подсиля вратата. За момента съм единствен, защото другите двама ги няма. Може да дойде друг колега или да се завърне Куртоа, не знам. Идвам, за да се боря. Не мисля да съм резерва на никого в Атлетико", каза още Моя.

Снимка: Getty Images/Guliver

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички