Берое продължава да мачка във втората седмица

Отборът на Берое победи Пирин (Гоце Делчев) с 2:1 в мач от 32-ия кръг на "А" група. По този начин тимът на Петър Хубчев продължи с доминацията си във втората седмица, като в последните пет мача има четири победи и един равен.

Първото попадение в срещата реализира Самир Аясс в 30-ата минута. Елиаш да Силва изведе по отличен начин Аясс, който се измъкна между двама защитници на Пирин, след което финтира Абди Абдиков и в опразнената врата не пропусна.

В 52-ата минута Георги Костадинов покачи на 2:0. Футболистът прати кълбото в мрежата с глава, след центриране от корнер.

В 90-ата минута Костадин Башов намали на 2:1. Играчът на гостите бе изведен сам срещу Иван Караджов и технично го прехвърли, оформяйки крайния резултат.

БЕРОЕ - ПИРИН ГД 2:1