Хъл се справи с Уест Бромич

Отборът на Хъл Сити надигра Уест Бромич с 2:0 в домакинството си от 31-ия кръг на Премиър лийг. "Тигрите" взеха важни три точки с попадения на Лиъм Розениър в 32-ата и Шейн Лонг в 38-ата минута.

Домакините бяха по-активният отбор в мача и в 31-ата минута си спечелиха дузпа за нарушение на Крейг Доусън срещу Шейн Лонг. Ивица Йелавич пропусна от бялата точка, но топката се върна в Розениър, който с глава я заби в опразнената врата - 1:0. Само шест минути по-късно при едно центриране от корнер топката бе ръвната към Лонг, който без забавяне я насочи във вратата за 2:0 и наказа бившия си тим.

С тази победа Хъл се изкачи до 12-ата позиция в таблицата с 33 точки, докато Уест Бромич е 16-ти с 28 точки в актива си.