Михайлов титуляр при победа на Мерсин навън

Националният страж Николай Михайлов пази 90 минути при победата на своя тим Мерсин с 2:1 като гост на Генчлербирлиги в мач от 33-ия кръг на местната Суперлига. Българският страж изигра мача на много високо ниво, като на три пъти отказа нападателите на домакините, пред които се бяха открили т.нар. 100-процентови възможности.

Домакините откриха чрез Кавечи в 37-ата минута, но гостите изравниха след час игра.

Автор на попадението стана Уелитон, за когото това беше гол №9 за сезона. Победата донесе Накулма в 79-ата минута. В добавеното време Михайлов получи жълт картон за бавене на връщането на топката в игра, но жертвата си заслужаваше, тъй като Мерсин изтръгна победата.

Така тимът на Михайлов събра 46 точки и е 7-и. Генчлербирлиги пък има 40 и върви 9-и.