Денис наказа Сасуоло с шедьовър от палитрата на Баджо, Виали и Дел Пиеро

Голмайсторът на Аталанта Херман Денис изригна с две попадения за "нерадзурите" при победата с 2:1 над Сасуоло. Първият от головете на аржентинския стрелец дойде със задна ножица в стила на някогашните големи майстори в Серия "А", каквито бяха Роберто Баджо, Джанлука Виали, Алесандро Дел Пиеро и пр. Денис вече има шест гола на сметката си от началото на сезона. Голаджията бе точен в 42-ата и 63-ата минута от дузпа. За гостите реализира Доменико Берарди в 59-ата минута. Успехът идва точно навреме за Аталанта. Съставът от Бергамо вече е на 7 точки от червената зона в италианския шампионат.