Черно море не успя да победи и Добруджа

Черно море завърши наравно 1:1 с Добруджа в последната си контрола преди началото на срещите от пролетния дял от футболното първенство. Срещата се игра на стадион "Младост" във Варна. "Моряците" надиграха гостуващия тим, но не успя да реализира повечето от създадените голови ситуации.

Домакините откриха резултата в 43-ата минута, когато Петър Златинов се разписа от пряк свободен удар отляво. За Добруджа изравнителния гол вкара юношата на варненци Атанас Илиев в 53-ата минута на двубоя.

Първата официална среща на Черно море е идната събота (21 февруари) срещу Локомотив (Горна Оряховица) в първа четвъртфинална среща от турнира за Купата на България.