Берое се завърна от лагера в Турция

Отборът на Берое се завърна в Стара Загора след лагера си в Турция. По време на подготовката там Берое изигра три контроли, в които постигна две победи (3:2 над Гурник Забже и 2:1 над Сабуртало (Тбилиси) и едно равенство (1:1 с Каспий).

Петър Хубчев даде един ден почивка на възпитаниците си. Те ще възстановят тренировъчния процес в петък, а в събота са последните контроли преди подновяването на официалните срещи с мача с Лудогорец на 15 февруари.

В събота част от отбора ще пътува с Берое U21 за Поморие където ще вземе участие в първия мач от "Поморие къп" срещу домакините. Останалите ще останат в Стара Загора и ще изиграят проверка с Марек.