Рубин без Благо триумфира в Саранск (видео)

Отборът на Рубин (Казан) надигра минимално с 1:0 Мордовия в среща от последния за годината кръг в Премиер Лигата, играна в Саранск температура от -4 градуса по Целзий. Карлос Едуардо отбеляза в 42-ата минута и с попадението изкачи тима си с три позиции напред - до шестата. Българският халф на татарския тим Благой Георгиев не игра поради натрупани картони.

Гостите успяха да отбележат гола малко преди почивката след центриране отляво на Олег Кузмин и точен завършек в близкия ъгъл - 0:1. Усилията на домакините за изравнително попадение не бяха достатъчни.

Първенството в Русия се подновява на 7 март.