Нарочно ли пропусна първата дузпа Кристиано? (видео + снимка)

В 23-ата минута на днешния мач между Реал Мадрид и Реал Сосиедад на "Сантиаго Бернабеу" в испанската столица реферът Гонсалес Гонсалес отсъди меко казано пресилена дузпа в полза на "лос меренгес". Съдията назначи 11-метров наказателен удар за повече от съмнително нарушение срещу Карим Бензема. Зад топката застана португалската суперзвезда Кристиано Роналдо, но изпълнението му бе много лошо. CR7 стреля над вратата и резултатът остана 0:0 (в края на първото полувреме Гонсалес Гонсалес даде втора дузпа на мадридчани, която CR7 този път реализира). Едно възможно обяснение за пропуска от бялата точка на 30-годишния португалец би могло да бъде това, че Кристиано всъщност е направил жест на спортсменство и нарочно не е уцелил вратата на баските. Дали обаче наистина е така? Отговорът знае само и единствено играчът с №7 в състава на "лос бланкос".

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!