Банско разгроми Верея - Чепилов се отличи с хеттрик

В мач от 11-ия кръг за първенството на Б-футболна група отборът на Банско разгроми гостите от Верея /Стара Загора/ с 5:0. Истинска наслада изпитаха любителите на футбола на стадион "Свети Петър" и бурно аплодираха проявите на футболистите на домакините, които най-после изпълниха сърцата им с доста разнообразна и резултатна игра, вследствие на което се стигна до този разгром. Първият гол в срещата отбеляза в 18-та минута Красимир Илиев с удар от около 30 метра. В 21-ва минута при бърза атака на домакините Янислав Иванов насочи топката към Атанас Чепилов, който изпревари вратаря на гостите и изпрати кълбото в мрежата за 2:0.

След почивката отново отборът на Банско бе този, който диктуваше играта на терена. В 48-ма минута Цветан Павлов изведе Атанас Чепилов в наказателното поле на гостите и той изпрати топката в мрежата за 3:0. В 52-ра минута Атанас Чепилов върна жеста на Цветан Павлов и вратарят на гостите извади кълбото от мрежата си за 4:0. В 69-ма минута Атанас Чепилов отбеляза нов гол и с това направи хеттрик в мача, което беше венец за неговата отлична игра. До края на срещата пропуски за отбора на Банско направиха Атанас Чепилов, Янислав Иванов и Красимир Илиев.

За отбелязване е, че отборът на Верея не успя да застраши нито веднъж сериозно вратата на домакините през целия мач.

След последния съдийски сигнал от треньорския щаб на Банско споделиха че тази победа бе за подкрепата през целия мандат на досегашния кмет на града Георги Икономов.