Лига на нациите по мини футбол: Словакия - България (Финал) 1:0

"Червените" юноши с победа и равенство

С победа и равен могат да се поздравят юношите на ЦСКА в първенствата в съответните възрастови групи. Воденият от Методи Деянов отбор до 19 г. победи с 2:1 Черно море като гост. И двете попадения отбеляза влезлият като резерва Иван Иванов, който е роден през 1998 г. За младите "моряци" вкара Валентин Йосков.

При 17-годишните пък ЦСКА записа 1:1 с Берое в комплекса "Царско село". Заралии откриха в 8-ата минута чрез Мартин Ковачев. През втората част обаче двама техни играчи бяха изгонени, а малко позкъсно и играч на "червените" пое към душовете. В крайна сметка ЦСКА стигна до равенството в 69-ата минута чрез Андриян Димитров.