Ботев (Враца) на върха след 4:0 над Ювентус

Ботев (Враца) затвърди лидерската си позиция в Северозападната В група след 4:0 при гостуването си на Ювентус (Малчика). Двубоят е от 2-ия кръг на първенството. Селекцията на Атанас Джамбазки доминираше през целият мач. Головете обаче не паднаха лесно. Първият от тях дойде в 22-ата минута, дело на Милен Василев. Домакините обаче оспориха отсъденият от съдията фаул, след който падна и гола.

После, докато имаха сили, футболистите на Ювентус опитаха да се противопоставят. Врачани обаче още не бяха казали последната си дума. С две попадения на Георги Иванов – в 71-ата и 89-ата минута преднината им стана категорична. В последните секунди Георги Василев оформи крайното 4:0.