Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Ботев (Враца) като ЦСКА, Левски прегази Гигант (резултати от 3-ия кръг на Северозападната "В" група)

Левски от едноименният град разби гостуващия Гигант (Белене) с 4:0 в мач от 3-ия кръг на Северозападна В група. Двубоят бе едно от дербитата на Плевенска област. Домакините дори можеха да бият с разгромяващ резултат, но пропиляха още 5-6 гола. Развоят на срещата можеше и да е друг, ако още в 3-ата минута гостите бяха реализирали стопроцентова ситуация пред вратаря Иван Георгиев. Това бе и единствената заплаха в мача за левскарския страж. Веднага след нея Симеон Рудашки откри головата сметка на домакините. Десетина минути по-късно Антонио Иванджиков покачи на 2:0. Интригата окончателно изчезна в 42-ата минута с трето попадение дело на Ивайло Иванов. След почивката Иванджиков се разписа още веднъж за крайното 4:0.

Междувременно лидерът Ботев (Враца) размаза със 7:0 Кариана и е с пълен актив от 9 точки след три изиграни срещи. Головата разлика на врачани е 16:0 - точно като тази на ЦСКА от Югозападната "В" група, но Ботев е изиграл мач по-малко.

Северозападна В АФГ – резултати и голмайстори – III кръг

Етър (Велико Търново) - Янтра (Габрово)   4:0
2:0-Кямил-15, 45 мин, 3:0-Николаев-59 мин, 4:0-Мирослав Иванов-86 мин..
Севлиево - Партизан (Червен бряг)   3:1
0:1-Васил Михайлов-3 мин, 1:1-Стилян Михайлов-53 мин, 2:1-Писарев-63 мин. /дузпа/, 3:1-Косев-79 мин..
Трявна - Вихър (Славяново)   2:2
0:1-Ванчев-1 мин, 0:2-Иван Иванов-21 мин, 1:2-Андреев-55 мин, 2:2-Андреев-85 мин. /дузпа/.
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)   4:0
1:0-Рудашки-5 мин, 2:0-Иванджиков-16 мин, 3:0-Ивайло Иванов-42 мин, 4:0-Иванджиков-72 мин..
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)   7:0
1:0-Русев-11 мин, 2:0-Василев-21 мин, 3:0-Русев-24 мин, 4:0-Борисов-45 мин, 5:0-Василев-70 мин, 6:0-Версанов-74 мин, 7:0-Стоянов-86 мин..
Бдин (Видин) - Ювентус (Малчика)   3:0
1:0-Соколов-53 мин. /дузпа/, 2:0-Цветанов-60 мин, 3:0-Илиев-72 мин..
Академик (Свищов) – Павликени   3:0
1:0-Колев-20 мин, 2:0-Дангуров-65 мин, 3:0-Колев-71 мин..
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Луковит)   1:2