Благо с цял мач при изпусната победа в Скопие

Отборът на Рубин (Казан) стигна само до 1:1 при гостуването си на Работнички (Скопие) в първи плейоф за влизане в групите на Лига Европа. Българският халф Благой Георгиев започна като титуляр и игра през всичките 90 минути за гостите от Татарстан. Македонският тим доигра срещата с десетима на терена след изгонването на Петрович в 54-ата минута след втори жълт картон, но въпреки това успя да изравни в 85-ата минута чрез Ристевски.

Още в петата минута Благо беше изритан грубо в центъра на терена, но съдията прецени, че фалът не заслужава картон. Българинът участва в акцията за гола, отбелязан от Гьокдениз Карадениз в 68-ата минута. В края на двубой казанският тим беше наказан при ъглов удар - 1:1.

Работнички - Рубин - 1:1
0:1 - Карадениз (69 - дузпа)
1:1 - Ристевски (85)