Феро: През първата част изглеждаше, че прекалено лесно се противопоставяме на Левски

Наставникът на Монтана Ферарио Спасов похвали футболистите си за представянето им срещу Левски на "Герена", въпреки че гостите загубиха с 0:2.

"Едно равностойно първо полувреме. През втората част в един период допуснахме Левски да изнесе играта. Вкараха гол, получихме втори и всичко приключи. Опитахме да създадем интересни ситуации - не успяхме да ги оползотворим, но аз съм доволен от момчетата. Положихме усилия, но те бяха недостатъчни. Досега поддържахме високо ниво и е нормално да има спад. Не трябва да се срамуваме - имахме положения и ударихме греди. Левски си вкара положенията и спечели мача.

Независимо, че загубихме, начинът на водене на мача е този. Просто допуснахме много грешки и реакцията ни при техните попадения не бе както трябва. Ударихме три греди, Левски също имаше положения. Загубихме и продължаваме напред.

Прекалено лесно изглеждаше първото полувреме да се противопоставим на Левски", каза Спасов.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg