Рибейро се измъкна на въпрос за оставка (видео)

Треньорът на Лудогорец Бруно Рибейро не пожела да отговори дали е готов да подаде оставка след поредното неубедително представяне на шампионите. Днес разградчани загубиха с 0:1 от Черно море в мача за Суперкупата на България. Наставникът заяви, че поема отговорност за случващото се и допълни, че на тима му предстои много работа.

"Първата част беше много лоша, след това подобрихме малко играта. Не направихме нищо от това, което бяхме тренирали и по този начин е трудно. Поздравявам съперника за победата. Ние ще продължим да работим. Поведението ни през първото полувреме беше много лошо. Не стояхме добре на терена и по такъв начин

Да. Знам, че феновете са свикнали на победи. Трябва да продължим да работим. Това поведение е недопустимо. Аз съм отговорен за всичко, поемам отговорност за всичко. Трябва да говорим, за да видим къде е проблемът. Работя всеки ден и вярвам на играчите, които имам. Ще продължим да работим стъпка по стъпка", каза Рибейро.

снимка: Марин Маринов/Sportal.bg